לאורך הדרך, נשאלתי שאלות רבות על ידי מטפלים ומודרכים. הנה כמה מהן והתשובות עליהן, בתקווה שיעזרו גם לך.
בלחיצה על השאלה, נפתחת תשובה.

שאלה חשובה! אכן מטפלים רבים נמצאים כבר בהדרכה, לרוב של אשת מקצוע מהתחום שלהם. באמת שאין צורך בעוד מאותו הדבר.
ההדרכה שאני מציעה מאפשרת לכם לקבל זווית התבוננות נוספת ואחרת. יש בה שילוב של היכולת שלי לראות מעבר לרובד המודע והמדובר ויכולת לכוון אתכם להיות ערים לשיעורי חיים שלא הייתם מודעים להם, למילות מפתח משמעותיות למטופל ולנתיבי שיח טיפולי שיניעו טוב יותר ומהר יותר את גלגלי הטיפול. מעבר לכך, ההדרכה כוללת כלים טיפוליים משלימים מעולמות התודעה והאנרגיה, שיעזרו לכם לסייע למטופלים מהר יותר או כאשר זקוקים לכלי תמיכה במצבי התערבות "כאן ועכשיו".

זו שאלה שעולה מידי פעם והיא בהחלט מאוד רלוונטית ומובנת. חשוב לי לומר שאני בעצמי נחשבת לאדם עם "רגליים על הקרקע". פרקטיות היא מילת מפתח חשובה בכל מה שאני עוסקת בו.
כך שגם אם יעלו פה ושם מונחים לא מוכרים, מניסיוני – ההדרכה, הידע והכלים שאני מעבירה הם בעלי ערך עצום למטפלים ולמטופלים וגם… קלים ליישום. 

זו שאלה מצוינת, כי היא מעידה בעיני על האחריות והמקצועיות שלך.
הכלים שאני מלמדת שואבים ממספר עולמות טיפוליים שלמדתי וצברתי בהם ניסיון כמו- עולם הטיפול בדמיון ובסימבוליקה, עולם הטיפול הנרטיבי, הפסיכולוגיה התהליכית ועולם הטיפול בתדרים. מעבר לכל אלו, הגישה שלי מאוד יצירתית. מאז ומעולם, אני יוצרת, מחברת, משכללת, ומפתחת כלים ומערכי הדרכה בכל פרויקט, מחקר, טיפול או ייעוץ שבו עסקתי.
הכלים שאני מלמדת כיום הם תוצר של המיטב והפרקטי ביותר מדיסיפלינות קיימות בשילוב כלים ייחודיים שנולדו לאורך הדרך.