לקוחות מספרים

איך עזרתי להם ואיך אני יכולה לעזור גם לכם… 

מוזמנים לקרוא מה אומרים הלקוחות שלי ומה הם הפיקו בעקבות ההדרכה והכלים שקיבלו ממני 

שרון, פסיכולוגית קלינית: הכלים חושפים מאפיינים של הלא מודע שקשה להגיע אליהם
"הכלים של איילת מאפשרים לי להעמיק ולהבין את חווית המטופל ולעזור לו להשפיע עליהם. הכלים חושפים מאפיינים של הלא מודע, שלפעמים קשה להגיע אליהם בשיחה. זה כמו יוצר עבורי 'כבישים אחרים' למקום שאני שואפת להגיע אליו."
שרון ו.
פסיכולוגית קלינית
מיכל, פסיכולוגית קלינית: זה מדהים, איילת מגיעה תוך שניה למהות מאוד עמוקה ומהר מאוד התעוררה תנועה חדשה בטיפול
"בהדרכה, איילת מגיעה תוך שניה למהות מאוד מאוד עמוקה של המטופל. היא כמו מקבלת הצצה לתשתית האנרגטית-נשמתית של המטופל. זה מאפשר להבין לעומק את החוויה שלו ולחשוב איך לעזור לו. והיא גם עוזרת לי לדייק את ה'איך' לעזור לו. מה יותר מתאים לו, מה פחות יעורר אצלו התנגדות ויעזור לו יותר להתחבר כרגע. לגבי אחד המטופלים למשל, איילת מיקדה את תשומת הלב שלי בכך שאינו מחובר לכוחות שלו ופתאום אחרי כמה שעות, זה היה מדהים, מבלי שהייתי איתו בקשר, המטופל כתב לי הודעה כשהוא משתמש בדיוק באותן המילים "הבנתי שאני לא מחובר לכוחות שלי" התובנות של איילת מחלחלות אלי ועוברות מאוד מהר למטופל ומעוררות משב של תנועה חדשה בתוך המרחב הטיפולי."
מיכל ג.
פסיכולוגית קלינית
אורית, מטפלת רגשית:
"שילוב מעולה של רוח וחומר, מהויות וטכניקה. איילת מקסימה, מקצועית, לא מוותרת, פתוחה לדברים שקורים בזמן אמת ומשלבת אותם בתוך הלמידה"
אורית
מטפלת רגשית
עפרה, מטפלת גוף נפש: לאיילת עומק תובנות ומגוון דרכים שמאפשר לתת מענה מדויק
"התרגשתי לשמוע את איילת בכל פעם מחדש, את עומק הרבדים, את התובנות והניסיון. המגוון הרחב של הדרכים בהן איילת מגיעה אל נבכי הגוף והנפש, מאפשר לה לתת מענה עמוק ומדויק לכל מי שיבחר לפתוח בפניה את דלתו. כך עשיתי אני וזכיתי. אני ממליצה בחום ובאהבה גדולה."
עפרה ויסמונסקי
מטפלת גוף נפש
מ' פסיכולוגית קלינית: זה כמו לגלות שיש לך עוד זרועות למידע ומגע עם ידע מאוד משמעותי לטיפול ואיילת גם מדריכה איך להגיע אליו
"איילת היא כמו כלי לחיבור ללא מודע. ערוץ של תקשורת לידע שנמצא שם. זה כמו עוד זרועות. מה שאני מגלה בעבודה עם איילת, זה שיש בעבר של המטופל רב -סיפורים, שאנחנו לא תמיד מודעים להם. יש לאיילת כשרון להגיע למידע הזה, כאילו שיש לאיילת ערוץ פתוח שהיא נוסעת בו קדימה/ אחורה 'באין זמן ומרחב'. זה כשרון/ נטייה/ יכולת יוצאת דופן. זה כמו להיות מחוברת ל'עוד אמת'. תדרים שיש בך ומחוצה לך בעולם הזה. ומה שיפה, זה שאיילת גם מדריכה איך להתחבר לתדרים הללו של הקיום, מאפשרים מגע עם ידע מאוד משמעותי עבורי כמטפלת ועבור המטופלים שלי."
מ'
פסיכולוגית קלינית

רגע... רגע... עוד משהו קטן, אבל שווה...

לפני שניפרד – אני מזמינה אותך לעשות עוד 3 דברים חשובים

לקרוא על ההדרכה הייחודית שלי למטפלים, ש"מרימה מסכים", מעשירה את המידע והתובנות ומציידת בכלים שיעזרו למטופל "כאן ועכשיו".

להוריד את המדריך "קפיצת גדילה"  שייתן לך כלי שימושי טיפולי ומקצר דרך לחיזוק הביטחון העצמי של המטופלים שלך (ולא רק..) בחינם ובאהבה ממני.

להצטרף אליי לקהילת "תראפיה רוחנית" בפייסבוק, שבה אני מזמינה אותך לקבל טיפים, השראה, לחלוק ולהתעדכן בנושא שילוב כלים תודעתיים ואנרגטיים בעולם הטיפולי.

ניפגש ברשת

מוזמנים לקבל מדריך בזק במתנה

"קפיצת גדילה"
כלי טיפולי ייחודי לחיזוק מהיר יותר של הביטחון העצמי

מדריך במתנה- קפיצת גדילה. כלי טיפולי לחיזוק בטחון עצמי

לחיבור לערוצים חדשים של פתרונות טיפוליים

בשילוב תודעה ואנרגיה

צרו קשר או התקשרו כעת:

054-7717475